Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie piese Volkan

Număr anunț
DA22916454
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dunarea" al judetului Braila (CUI 4205530)
Furnizor / câștigător
ALHAMBRA IMPEX SRL (CUI RO8511850)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
395,82 RON
Valoare atribuită
395,82 RON
Data publicării
25.04.2019 09:47
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

395,82 RON

din 395,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.