Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telefon Dialog 4422 IP Office Dark Grey, cu alimentator si patch cord 5m, garantie 1 an
- Număr anunț
- DA22916055
- Autoritate contractantă
- UM 0709 Targu-Mures (CUI 34480272)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 32550000-3 · Echipament telefonic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 769 RON
- Valoare atribuită
- 769 RON
- Data publicării
- 25.04.2019 09:25
- Termen limită
- 30.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
769 RON
din 769 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro