Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REINNOIRE / CERTIFICAT DIGITAL CALIFICAT VALABILITATE 1 AN
- Număr anunț
- DA22911389
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE CALCUL SA (CUI RO2163993)
- Cod CPV
- 79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 378,15 RON
- Valoare atribuită
- 378,15 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 13:32
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 08:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
378,15 RON
din 378,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro