Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 12,8% sub estimat

Cantar cu taliometru

Număr anunț
DA22911259
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
42923200-4 · Cantare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.328 RON
Valoare atribuită
1.158 RON 12,8% sub estimat
Data publicării
24.04.2019 13:27
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.158 RON

din 1.328 RON estimat 12,8%

Adjudecat la 87,2% din estimat · economie 170 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.