Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie + reparatie Generator GHE
- Număr anunț
- DA22909537
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA CHIRURGIE PLASTICA REPARATORIE SI ARSURI BUCURESTI (CUI 4967072)
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI RO18378344)
- Cod CPV
- 50532300-6 · Servicii de reparare si de intretinere a generatoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.248,39 RON
- Valoare atribuită
- 6.248,39 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 12:13
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 19:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.248,39 RON
din 6.248,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro