Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MEDICAMENTE CRRNC TM
- Număr anunț
- DA22917885
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- MAYDIS FARM SRL (CUI RO9925965)
- Cod CPV
- 33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.303,69 RON
- Valoare atribuită
- 5.303,69 RON
- Data publicării
- 25.04.2019 10:56
- Termen limită
- 30.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 11:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.303,69 RON
din 5.303,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro