Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse farmaceutice pentru centrele CSPA CORABIA si CTF SF ELENA

Număr anunț
DA22915766
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Olt (CUI 9746625)
Furnizor / câștigător
MALAGEANU S.R.L. (CUI RO1514808)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.377,20 RON
Valoare atribuită
1.377,20 RON
Data publicării
25.04.2019 09:09
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.377,20 RON

din 1.377,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.