Ofertă acceptată Cumpărare directă

LICHID APRINDERE

Număr anunț
DA22914862
Autoritate contractantă
R1096128 Compania APA Brasov
Furnizor / câștigător
R.T.B.COM SRL (CUI RO8566138)
Cod CPV
33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
152,50 RON
Valoare atribuită
152,50 RON
Data publicării
25.04.2019 07:34
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 09:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

152,50 RON

din 152,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.