Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet reactivi chimici
- Număr anunț
- DA22913825
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI RO13221445)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.344,55 RON
- Valoare atribuită
- 5.344,55 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 15:33
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 08:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.344,55 RON
din 5.344,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro