- Număr anunț
- DA22904464
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CU REGIM DE MAXIMA SIGURANTA BACAU (CUI 4278752)
- Furnizor / câștigător
- RODAL FARM SRL (CUI RO22706628)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 393,32 RON
- Valoare atribuită
- 393,32 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 08:30
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 10:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
393,32 RON
din 393,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro