Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FILTRU ULEI MOTOR,FILTRU AER,FILTRU MOTORINA
- Număr anunț
- DA22916636
- Autoritate contractantă
- TRANSLOC S.A.TG. JIU (CUI RO10682703)
- Furnizor / câștigător
- PRO TRUCK SRL (CUI RO15297768)
- Cod CPV
- 42913400-3 · Filtre de benzina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 343,69 RON
- Valoare atribuită
- 343,69 RON
- Data publicării
- 25.04.2019 09:56
- Termen limită
- 30.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 11:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
343,69 RON
din 343,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro