Ofertă acceptată Cumpărare directă

Publicare anunt in Mon. Oficial Partea 6-a anunt Legea 350

Număr anunț
DA22916005
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
OFICIAL PRESS SRL (CUI RO34336600)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
811,77 RON
Valoare atribuită
811,77 RON
Data publicării
25.04.2019 09:23
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

811,77 RON

din 811,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.