Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 7,3% sub estimat

Perii rotative pentru echipamentele Assaloni,Schmidt,Iveco Autobren 7STB

Număr anunț
DA22882959
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
ROCKA GENCO SRL (CUI 22367424)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.549,60 RON
Valoare atribuită
35.726 RON 7,3% sub estimat
Data publicării
22.04.2019 09:38
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.726 RON

din 38.549,60 RON estimat 7,3%

Adjudecat la 92,7% din estimat · economie 2.823,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.