Acasă · Licitații
· Adaptoare si interfete PCMCIA (Personal Computer Memory Card International Association – Asociatia interfetelor cardurilor de memorie ale computerelor personale) (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Calculator Lenovo Think Centre V530s SFF i5-8400 8GB RAM DDR4 SSD 256GB
- Număr anunț
- DA22916150
- Autoritate contractantă
- APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
- Cod CPV
- 30237133-0 · Adaptoare si interfete PCMCIA (Personal Computer Memory Card International Association – Asociatia interfetelor cardurilor de memorie ale computerelor personale) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.919,10 RON
- Valoare atribuită
- 16.919,10 RON
- Data publicării
- 25.04.2019 09:31
- Termen limită
- 30.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 09:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.919,10 RON
din 16.919,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro