Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ARAGAZ BEKO FSGT 62110 GW
- Număr anunț
- DA22914735
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 39721100-3 · Aparate de uz casnic pentru gatit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 999,43 RON
- Valoare atribuită
- 999,43 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 18:40
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 14:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
999,43 RON
din 999,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro