Ofertă acceptată Cumpărare directă

Husa / Huse / Targa / Brancard / Pat/ Cearceaf cu elastic 75 CM x 210 CM - 58 gr/cm2- PREMIUM !

Număr anunț
DA22914677
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GIURGIU (CUI 7709183)
Furnizor / câștigător
ADAR UNIC SOLUTIONS SRL (CUI 24677766)
Cod CPV
39512100-5 · Cearsafuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
24.04.2019 17:38
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.