Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de lacatuserie

Număr anunț
DA22906445
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI RO29446657)
Furnizor / câștigător
DINU DIONISIE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 35419630)
Cod CPV
98395000-8 · Servicii de lacatusarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.045 RON
Valoare atribuită
27.045 RON
Data publicării
24.04.2019 10:12
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.045 RON

din 27.045 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.