Ofertă acceptată Cumpărare directă

ServiciiI telefonie fixă și internet

Număr anunț
DA22920334
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL SATULUI "DIMITRIE GUSTI (CUI 4754848)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.850,40 RON
Valoare atribuită
3.850,40 RON
Data publicării
25.04.2019 13:07
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.850,40 RON

din 3.850,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.