Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese schimb caterpilar

Număr anunț
DA22918523
Autoritate contractantă
SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU (CUI RO27295841)
Furnizor / câștigător
BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
Cod CPV
43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.863,96 RON
Valoare atribuită
7.863,96 RON
Data publicării
25.04.2019 11:27
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.863,96 RON

din 7.863,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.