Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURUB LEMN CAP INECAT 4x60 500B D7505 DGD

Număr anunț
DA22915464
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM02003 (CUI 4304673)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44531300-4 · Suruburi cu autofiletare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62,14 RON
Valoare atribuită
62,14 RON
Data publicării
25.04.2019 08:48
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62,14 RON

din 62,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.