Ofertă refuzată Cumpărare directă

5349 7150 95-SURUBELNITA PERCUTIE 1/2 , 20V / 5AH

Număr anunț
DA22915168
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI RO23973046)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI RO22816329)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.477,77 RON
Valoare finală
2.477,77 RON
Data publicării
25.04.2019 08:25
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.