Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de editare, prelucrare text

Număr anunț
DA22914073
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA KONYA ADAM (CUI 4925603)
Furnizor / câștigător
GOMBOS ZOLTAN PFA (CUI 31991906)
Cod CPV
79550000-4 · Servicii de dactilografiere, de prelucrare de text si de tehnoredactare computerizata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
24.04.2019 15:49
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.