Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
reparatie mecanica -punte buldoexcavator
- Număr anunț
- DA22914532
- Autoritate contractantă
- COMUNA DENTA (PRIMARIA COMUNEI DENTA) (CUI 4483943)
- Furnizor / câștigător
- PAUL TRANS SRL (CUI RO13451525)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.312,44 RON
- Valoare atribuită
- 13.312,44 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 16:53
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 17:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.312,44 RON
din 13.312,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro