Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII SALVARE DATE HARD DISK
- Număr anunț
- DA22912300
- Autoritate contractantă
- SERVICII PUBLICE SA Tulcea (CUI 22618640)
- Furnizor / câștigător
- ALLTELCOM SRL (CUI RO15931783)
- Cod CPV
- 72251000-9 · Servicii de recuperare a aplicatiilor in caz de accident informatic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.350 RON
- Valoare atribuită
- 1.350 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 14:12
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 14:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.350 RON
din 1.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro