Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Management financiar – bugetar și contabilitatea instituțiilor publice
- Număr anunț
- DA22897593
- Autoritate contractantă
- Institutul de Medicina Legala Tg. Mures (CUI 13700979)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI RO33269758)
- Cod CPV
- 55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.861,63 RON
- Valoare atribuită
- 3.861,63 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 11:51
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 10:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.861,63 RON
din 3.861,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro