Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilet avion Bucuresti-Heraklion si retur cu Aegean Airlines

Număr anunț
DA22914363
Autoritate contractantă
I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI RO1154)
Furnizor / câștigător
TRAVEL TIME D&R SRL (CUI 17926970)
Cod CPV
60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.396 RON
Valoare atribuită
9.396 RON
Data publicării
24.04.2019 16:19
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 17:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.396 RON

din 9.396 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.