Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport porumbei sportivi pentru competitii

Număr anunț
DA22913018
Autoritate contractantă
UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
Furnizor / câștigător
SPRINT VISION S.R.L. (CUI 38965866)
Cod CPV
60112000-6 · Servicii de transport rutier public (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.660 RON
Valoare atribuită
42.660 RON
Data publicării
24.04.2019 14:46
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.660 RON

din 42.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.