Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONTABIL. BUGETARA/ SALARII APLXPERT, BACKUP

Număr anunț
DA22911295
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic „Ion Creanga” Curtici (CUI 29002522)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
Cod CPV
72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.200 RON
Valoare atribuită
5.200 RON
Data publicării
24.04.2019 13:29
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.200 RON

din 5.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.