Acasă · Licitații
· Servicii de curatenie si igienizare in mediu urban sau rural si servicii conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de intretinere spatii verzi , cai acces
- Număr anunț
- DA22910733
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
- Furnizor / câștigător
- CONTRAST CLAEANING (CUI RO36211211)
- Cod CPV
- 90600000-3 · Servicii de curatenie si igienizare in mediu urban sau rural si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.184 RON
- Valoare atribuită
- 13.184 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 13:04
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 08:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.184 RON
din 13.184 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro