Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii supraveghere si paza

Număr anunț
DA22912347
Autoritate contractantă
Teatrul de Arta Deva (CUI 4374610)
Furnizor / câștigător
GRUP PATROL GUARD S.R.L. (CUI 34030685)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
86.730 RON
Valoare atribuită
86.730 RON
Data publicării
24.04.2019 14:15
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

86.730 RON

din 86.730 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.