Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere si supraveghere tehnica a instalatiilor de incalzire.

Număr anunț
DA22912662
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Sabin Manuila Sambateni (CUI 29041785)
Furnizor / câștigător
MARION LIPOVA SRL (CUI RO24177469)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.000 RON
Valoare atribuită
22.000 RON
Data publicării
24.04.2019 14:29
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.000 RON

din 22.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.