Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE PAZA CONFORM ANUNTULUI PUBLICAT IN SICAP nr. ADV1075089 perioada mai-dec. 2019
- Număr anunț
- DA22920911
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL SECURITY SA (CUI RO8486152)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109.381,20 RON
- Valoare atribuită
- 109.381,20 RON
- Data publicării
- 25.04.2019 13:43
- Termen limită
- 30.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
109.381,20 RON
din 109.381,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro