Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de audit financiar conf anunt ADV1074127, Data aparitiei: 18-04-2019
- Număr anunț
- DA22919073
- Autoritate contractantă
- Oras Zlatna (CUI 4331031)
- Furnizor / câștigător
- PRIM-AUDIT S.R.L. (CUI RO14479923)
- Cod CPV
- 79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.300 RON
- Valoare atribuită
- 6.300 RON
- Data publicării
- 25.04.2019 11:56
- Termen limită
- 30.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 13:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.300 RON
din 6.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro