Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 50,0% sub estimat
Servicii de consultanta pentru scriere CF si implementare proiect
- Număr anunț
- DA22916613
- Autoritate contractantă
- COMUNA CEAMURLIA DE JOS (CUI 4508630)
- Furnizor / câștigător
- SPY JEWELER SRL (CUI 36308681)
- Cod CPV
- 79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107.955 RON
- Valoare atribuită
- 53.977,50 RON 50,0% sub estimat
- Data publicării
- 25.04.2019 09:55
- Termen limită
- 30.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 10:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
53.977,50 RON
din 107.955 RON estimat
50,0%
Adjudecat la 50,0% din estimat · economie 53.977,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.