Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de inscriptionare panouri PVC piata Obor

Număr anunț
DA22913187
Autoritate contractantă
PIEȚE SIBIU S.A. (CUI RO27249764)
Furnizor / câștigător
PLASTIC PRO SRL (CUI RO13952194)
Cod CPV
79811000-2 · Servicii de tipografie digitala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77,10 RON
Valoare atribuită
77,10 RON
Data publicării
24.04.2019 14:55
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

77,10 RON

din 77,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.