Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet prod.alim

Număr anunț
DA22918847
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
Furnizor / câștigător
LIN & EMA SRL (CUI RO13313735)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
445,88 RON
Valoare atribuită
445,88 RON
Data publicării
25.04.2019 11:43
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

445,88 RON

din 445,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.