Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Extindere retea electrica,rep.presa stationara, rep.inst elec si impamantare
- Număr anunț
- DA22918556
- Autoritate contractantă
- S.C. ECO-SAL S.A. (CUI RO24898139)
- Furnizor / câștigător
- INTERFRIG SERVICE SRL (CUI RO16324020)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.600 RON
- Valoare atribuită
- 2.600 RON
- Data publicării
- 25.04.2019 11:29
- Termen limită
- 30.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 12:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.600 RON
din 2.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro