Ofertă acceptată Cumpărare directă

TERMOMETRU ELECTRONIC ENERGY PS 7420

Număr anunț
DA22910837
Autoritate contractantă
DIRECTIA SERVICII PUBLICE BISTRITA (CUI 25503261)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
38412000-6 · Termometre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
206,55 RON
Valoare atribuită
206,55 RON
Data publicării
24.04.2019 13:09
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 07:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

206,55 RON

din 206,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.