Ofertă acceptată Cumpărare directă

Butelie pentru acetilena 40L/40bari

Număr anunț
DA22894866
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
IT REPUBLIC SRL (CUI RO21515603)
Cod CPV
44612100-4 · Butelii de gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.360 RON
Valoare atribuită
3.360 RON
Data publicării
23.04.2019 10:06
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 07:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.360 RON

din 3.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.