Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii mentenanta la centrale termice

Număr anunț
DA22920138
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA PREZIDENTIALA (CUI 4283732)
Furnizor / câștigător
LPV SERVICE CONSULT SRL (CUI 24812099)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
25.04.2019 12:55
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.