Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de intretinere
- Număr anunț
- DA22915212
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI RO18812396)
- Furnizor / câștigător
- ALFA GAMA & OMEGA SRL (CUI RO12511815)
- Cod CPV
- 77313000-7 · Servicii de intretinere a parcurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.338,48 RON
- Valoare atribuită
- 36.338,48 RON
- Data publicării
- 25.04.2019 08:29
- Termen limită
- 01.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2019 12:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36.338,48 RON
din 36.338,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro