Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente pentru stocare de date lot 1 ADV1069387

Număr anunț
DA22914437
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI RO9911870)
Cod CPV
48823000-3 · Servere de fisiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.879 RON
Valoare atribuită
50.879 RON
Data publicării
24.04.2019 16:31
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.879 RON

din 50.879 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.