Ofertă acceptată Cumpărare directă

SE TIMISOARA -Intrerupatoare automate

Număr anunț
DA22921398
Autoritate contractantă
ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
Furnizor / câștigător
LOGIMAETICS ELECTRIC SRL (CUI RO15871312)
Cod CPV
31210000-1 · Aparate electrice de comutare sau de protectie a circuitelor electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
223,47 RON
Valoare atribuită
223,47 RON
Data publicării
25.04.2019 14:19
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

223,47 RON

din 223,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.