Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Supravegherea si verificarea tehnica a instalatiilor de incalzire centrala (RSVTI)
- Număr anunț
- DA22921126
- Autoritate contractantă
- SCOALA GENERALA GHEORGHE POPOVICI APATEU (CUI 29021710)
- Furnizor / câștigător
- MARION LIPOVA SRL (CUI RO24177469)
- Cod CPV
- 71631100-1 · Servicii de inspectie a utilajelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 25.04.2019 13:59
- Termen limită
- 30.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 14:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro