Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pompa Wilo TWI 4-55 (rotoare inox)
- Număr anunț
- DA22920713
- Autoritate contractantă
- Comuna Bogdanesti (Primaria Comunei Bogdanesti) (CUI 4326817)
- Furnizor / câștigător
- HIDROSUD SRL (CUI RO24884931)
- Cod CPV
- 43134100-2 · Pompe submersibile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.924 RON
- Valoare atribuită
- 5.924 RON
- Data publicării
- 25.04.2019 13:29
- Termen limită
- 30.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 13:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.924 RON
din 5.924 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro