Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelope

Număr anunț
DA22918512
Autoritate contractantă
COMUNA CAPÎLNITA (CUI 4367914)
Furnizor / câștigător
TANKO ALBERT-FULOP PFA (CUI RO20514987)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.362,18 RON
Valoare atribuită
4.362,18 RON
Data publicării
25.04.2019 11:27
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
26.04.2019 07:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.362,18 RON

din 4.362,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.