Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOUSE DELUXE OPTIC USB-DLM-136U

Număr anunț
DA22919620
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE HUNEDOARA (CUI 11319740)
Furnizor / câștigător
UNITECH COMPUTER SRL (CUI RO13805410)
Cod CPV
30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46,23 RON
Valoare atribuită
46,23 RON
Data publicării
25.04.2019 12:24
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46,23 RON

din 46,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.