Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANTREPRENOR - licenta definitiva

Număr anunț
DA22918015
Autoritate contractantă
APA CTTA SA ALBA (CUI RO1755482)
Furnizor / câștigător
INTERSOFT START SOLUTIONS SRL (CUI RO33322231)
Cod CPV
48411000-2 · Pachete software de gestionare a investitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.460 RON
Valoare atribuită
6.460 RON
Data publicării
25.04.2019 11:03
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.460 RON

din 6.460 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.