Ofertă acceptată Cumpărare directă

Drum Unit compatibil Brother DR3300 - pentru HL5440 5450 5470 6180 DCP8110 8250 MFC8510 8520 8590

Număr anunț
DA22921110
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0449 CRAIOVA (CUI 34554930)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163,86 RON
Valoare atribuită
163,86 RON
Data publicării
25.04.2019 13:58
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163,86 RON

din 163,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.