Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparatii si intretinere autovehicule inclusiv ITP

Număr anunț
DA22916677
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN DE DRUMURI BACAU (CUI 14503401)
Furnizor / câștigător
DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI RO15934070)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.126,05 RON
Valoare atribuită
15.126,05 RON
Data publicării
25.04.2019 09:58
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.126,05 RON

din 15.126,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.